de
styl

Destylací se bavíme a živíme od roku 2008. V roce 2015 jsme založili atelier DESTYL a pustili se do všeho ještě s větší vervou. Do našeho portfolia spadají novostavby, rekonstrukce starších objektů, interiéry, urbanismus.

Každému projektu hledáme adekvátní formu, která bude odpovídat účelu a zadání investora. Tomu pak dáváme hmotu, tvar a materiál, který respektuje svůj prostor a zároveň mu dává přidanou hodnotu.

Zakládáme si na komunikaci s klientem, protože otevřenost a vzájemná důvěra pak přináší oboustrannou radost ze společné práce a pouze tak může vzniknout funkční stavba, splňující veškeré požadavky.

Nechceme vytvářet nepřehlédnutelné monumenty, které popírají a ignorují své okolí. Naší snahou je navrhovat architekturu, která na své okolí navazuje, zapadá do něj a posouvá ho přirozeným směrem dál, kde interiér souvisí s exteriérem a exteriér se svým okolím.

Projekty tvoříme od počátečních skic návrhu přes projektovou dokumentaci, zařídíme stavební povolení a na realizaci dohlížíme jako autorský dozor.